JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë në Tiranë, “Audi” përplas këmbësoren
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 31/03/2019 14:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-uzina e autotraktorëve, ku një makinë tip "Audi" me targa AA11DZ ka përplasur një këmbësore.

Kjo e fundit është rreth të 50-ave ku edhe nga pamjet shihet e shtirë në tokë. Shumë kalimtarë janë mbledhur përreth të aksidentuarës ku kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Kjo e fundit ka nisur edhe hetimet për zbardhjen e ngjarjes.