JOQ Albania
Home

Zbulohet lidhja sekrete e lojtarit të Realit me super modelen braziliane
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 31/03/2019 16:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është vetëm 18 vjeç, por me paraqitjet e tij fantastike te Real Madridi, Vinicius JR ka fituar një famë të jashtëzakonshme.

Sulmuesi brazilian është kthyer në një nga lojtarët më të mirë të ekipit spanjoll këtë sezon.

Së fundmi, është mësuar se ai është në një romancë me super modelen braziliane, Maria Julia Mazali.

Mediet në Spanjë tani shkruajnë se Vinicius dhe Maria janë në një lidhje të konsoliduar dhe nuk bëhet fjalë thjesht për një natë romancë.

Asnjë nga të rinjtë nuk e pranuan lidhjen duke u përpjekur ta mbajnë sekret.

Mirpo, detaji zbulues është se të dy kanë shpërndarë foto nga i njëjti vend, banja e shtëpisë së Vinicius.

Kjo ka bërë mediet rozë të zbulojnë menjëherë marrëdhënien mes dy të rinjve.