JOQ Albania
Home

“Faza e nxehjes”/ Këngëtarja shqiptare do ua heqë trurin me këtë kërcim
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 31/03/2019 19:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngët e saj janë shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar e kosovar. Energjia që përcjell këngëtarja Flaka Krelani ka bërë që ajo të jetë shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të shkurtër ku duket në pah trupi i saj i tonifikuar.

“Faza e nxehjes” e kaquajtur videon këngëtarja ku është vetëm me të brendshme në një ambient paksa të çrregullt në pamje të paë. Mbrapa saj duken edhe një palë shkallë metalike dhe anës një televizor modest.