JOQ Albania
Home

Vitet nuk kalojnë për Jennifer Lopez, këngëtarja 49-vjeçare mahnit ndjekësit me super format e saj
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 31/03/2019 20:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jennifer Lopez është parë së fundi duke xhiruar skena për filmin e ardhshëm “Hustlers” në qytetin e Nju Jorkut.

Ndërkohë që bëhej gati për xhirime, këngëtarja dhe aktorja 49-vjeçarja i ka “përshëndetur” ndjekësit e saj në Instagram me një foto të “nxehtë”.

Në foton e postuar, këngëtarja duket më në formë se kurrë ndërsa veshur mban një palë bikini ngjyrë rozë nenoni.

Aktorja tërheqëse prej kohësh ndodhej në një dietë strikte në mënyrë që të arrinte format pothuajse perfekte që ka në foton e publikuar.

Si duket fotoja e ka lënë pa fjalë edhe të fejuarin e saj Alex, i cili u kujdes t’i komentonte me një seri emoji-sh zjarri.