JOQ Albania
Home

“T’ia q* r*pt këtij…”/ Gangsterja e Elbasanit harron që është live dhe ia “këput fjalorit me top”
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 31/03/2019 20:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Miss Universe Albania Trejsi Sejdini tërheq shpeshherë vëmendjen e mediave rozë për fjalorin e saj dhe për postimet në rrjetin social Instagram.

Trejsi është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo është rebele dhe provokuese. Trejsi Sejdini njihet edhe si "Gangsterja e Elbasanit", ku jo pak herë është bërë edhe pjesë e skandaleve.

Shumë video të saj qakullojnë në rrjetet sociale. Së fundmi Trejsi ka publikuar një video ku është duke udhëtuar me makinë.

Trejsi ka harruar që ka hapur video live me fansat në Instastory dhe ka filluar të shajë me fjalë të pista, por sapo shikon telefonin mundohet ta fikë me shpejtësi.

Trejsi shprehet:

Eh t’ja ngrej n’ajër, t’ja q* r*bt këtij Smart-it.P*dhr*bsh."