JOQ Albania
Home

Po u buzëqesh fati/ Shenjat që do ta kenë mirë me dashurinë këto ditë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 01/04/2019 8:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vera po afron dhe emocionet e ndjenjat e brendshme do të shpërthejnë në ajër për disa shenja. Është koha që të planifikoni një udhëtim me të dashurin tuaj të zemrës.

Ujori

Më në fund do të vijë një periudhë qetësie për Ujorin. Kjo do të sjellë edhe shumë përfitime në jetën e tyre emocionale, duke e qenë se e dinë mirë se çfarë duan dhe mund të artikulojnë më zë të lartë ëndrrat dhe dëshirat e tyre.

Ky do të jetë momenti i duhur për të qartësuar situatën me partnerin  duke i shprehur këtij të fundit të gjitha dëshirat që mund të kesh. Mos ki frikë nga ajo që mund të thonë të tjerët, thjesht thuaj atë që mendon.


Virgjëresha

Kjo shenjë ka luftuar për të zgjidhur problemet e saj emotive për shumë kohë. Ka muaj që të lindurit e kësaj shenje janë duke kërkuar dikë të veçantë për të krijuar një lidhje të ëmbël dhe të lumtur.

Ky do të jetë muaji perfekt për të mos pasur frikë dhe për të qenë  i lirë. Lejo që çdo gjë të rrjedhë në mënyrë të natyrshme. Çdo gjë është në favorin tuaj.