JOQ Albania
Home

Vajza e zëdhënësit të Presidentit tërbon rrjetin me fotot seksi
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 01/04/2019 9:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

21-vjeçarja Yelizaveta Peskov, vajza e zëdhënësit të Vladimir Putinit, Dmitri Peskov ka marrë të gjithë vëmendjen e mediave kohët e fundit.

Ajo është Stazhistja e eurodeputetit të PE-së, Aymeric Chauprade. E reja ndiqet nga 80,000 persona në Instagram dhe fotot e saj kanë bërë xhiron e rrjetit.

Chauprade ka qenë një nga bashkëpunëtorët më të ngushtë të Marine Le Pen.

Ajo çfarë është cilësuar si e jashtëzakonshme me vajzën është mosha e saj e re dhe aksesi në punën e komisionit të jashtëm dhe nënkomitetit të mbrojtjes së PE, si në Strasburg dhe në Bruksel.

Peskova komentohet shumë për stilin e saj të jetesës.

Fotoja që ka bërë më shumë bujë në rrjetet sociale është ajo ku bjondja bukuroshe duket duke mbajtur një pistoletë në dorë gjatë një feste në Çeçeni.