Jeta Osh Qef

Korça e mahnitshme!
Nga: E.Selimi | Publikuar më: 08.12.2016, 12:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Nëse akoma nuk keni shkuar ta vizitoni njihuni përmes këtyre fotove me pamjen e mrekullueshme që ka marrë Korça, në prag të festave të fundvitit.

Zbukuruar aq bukur qyteti juglindor ka marrë një pamje të magjishme dhe padyshim Krishtlindjet dhe Viti i Ri priten më së miri atje.