Jeta Osh Qef

"Kam shkuar në hotel me lojtarin e Milanit", transeksualja tregon për herë të parë emrin
Nga: E.Osmani | Publikuar më: 31.12.2016, 08:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa muaj deklarata e saj bëri bujë, pasi tha se ka qenë në shtrat me një lojtar të Milanit. Pas shumë zërave, transeksualja Guendalina Rodriguez tregon për herë të parë se kush është ky lojtar.  Ajo ka thënë se ka njohur një futbollist të ekipit italian gjatë një darke dhe më pas shkuan në hotel dhe aty lojtari kuptoi se nuk kishte një krah një femër, por një transeksuale.

Bëhet fjalë për sulmuesin e Milanit, Niang, i cili tashmë është përfshirë në këtë skandal të madh seksual.

Mediat e huaja raportojnë se fillimisht Rodriguez, postoi në Twitter deklaratën bombastike:

“Një herë e përgjithmonë, po, kam shkuar me Niang dhe ai është më shumë femër se unë”.

Postimi mori dhenë në rrjetet sociale dhe nisi stuhia e skandalit me emrin e lojtarit të njohur, kurse transi njihej si person me të cilin shkojnë emra të njohur.

Më herët vetë ajo kishte deklaruar:

“Jam njohur me këtë futbollist të Milan gjatë një darke në Milano. Ai u vetëofrua që të më shoqërojë në hotel, pa dyshuar se kishte përballë një trans. Unë e zbulova më pas që ai ishte futbollist i Milan, por emrin nuk do ta përmend, sepse nuk dua të rrezikoj ndonjë denoncim. Ai më tha: nëse del emri im, atëherë ka marrë fund. Ju them vetëm se është aktiv, shumë aktiv, me shumë dhunti, me ngjyrë, i ri dhe ngjason me Balotelli. Hera herës frekuentohemi”.

Ndërsa përsa i përket prostitucionit, ajo thotë se e ka nisur që në moshën 13 vjeçare dhe tani bën eskortën e luksit në hotele të nivelit të lartë. Përsa i përket tarifës, bëhet fjalë për 500 euro në 30 minuta, ndërsa nëse nis minuta tjetër, atëherë duhet të shtosh në kuletën e saj edhe 500 euro të tjera.