Jeta Osh Qef
Home

Fatmir Hysenbelliu i “harron miliardat”, pret autobusin tek dera e shtëpisë
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 08/11/2018 18:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fatmir Hysenbelliu është një nga miliarderët më të rinj të Tiranës.

Ai njihet për jetën super luksoze, po këtë herë ai ka vendosur të surprizojë të gjithë, duke udhëtuar me autobus.

Miliarderi do të jetë i ftuar në emisionin “Thumb”, ndërsa ai jo vetëm ka udhëtuar me autbous, por edhe ka bërë pazar tek tregu çam.

Këto imazhe janë shfaqur në trailer-in e emisionit  dhe video e plotë do të publikohet të shtunën.

VIDEO: