Jeta Osh Qef
Home

Konkurrenti preu damarët nga presioni? Flet Renato Mekolli
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 08/11/2018 21:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme, u publikua lajmi se një konkurrent i spektalit "Hells’s Kitchen" kishte tentuar të vriste veten duke prerë damarët, gjatë xhirimit të puntatës së ardhshme.

Drejtuesi i emisionit, shef Renato Mekolli në një prononcim për Class ka thënë se me lajmin është ekzagjeruar shumër, por nuk ka mohuar të ketë ndodhur një incident i tillë.

Ai gjithashtu ka thënë se emisioni do të vazhdojë të transmetohet.

Mekolli është shprehur:

Në fakt, e vërteta nuk është kështu. Me lajmin që ka qarkulluar sot është ekzagjëruar shumë. Në lidhje me programin, asgjë nuk do të ndryshojë. ‘Hell’s Kitchen’ do të vazhdojë me transmetimin e tij ashtu siç ka nisur dhe siç ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë këtyre javëve”