Jeta Osh Qef
Home

Nuk është Elvana Gjata, Flori zbulon kujt i dedikohet kënga “Plas”
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 06/12/2018 19:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kënga "Plas" e Flori Mumajesit është bërë një ndër këngët më të komentuara së fundmi në mediat rozë.

Kanë qenë të shumtë ata që kanë komentuar se kjo këngë i dedikohet Elvana Gjatës, por vetë këngëtari u shpreh se nuk ka lidhje aspak me lajmet e publikuara.

Ditën e sotme, vetë ai ka publikuar në Instagram këngën, duke shkruar gjithashtu se kujt i dedikohet.

Këngëtari shkruan bashkëngjitur:

Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime… Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertet❤DASHURIA I JEP KUPTIM JETES. #plas#kengamagjike2018"