Jeta Osh Qef
Home

I preku të pasmet, vajza e turpëron biznesmenin në sy të gjithëve
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 06/12/2018 19:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një studente kolumbiane është përballur ashpër me një biznesmen i cili e preku atë në të pasme në një stacion treni.

Vajza e quajtur Annie ndoqi biznesmenin gjatë gjithë stacionit qendror të Sidnejit në Australi.

Ajo u shpreh:

Isha në tren dhe ai preku prapanicën time. Mendova se ishte diçka si një qese, por ishte dora e tij", tha Annie përmes lotëve. Ai u largua dhe askush nuk më ndihmoi."

Annie shpërtheu në lot pas këtij veprimi, teksa nuk mungoi edhe konfrontimi me burrin në fjalë.

VIDEO: