JOQ Albania
Home

E turpshme! Urën e Lali Erit dhe Edi Ramës e ka marrë lumi
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 10/02/2019 21:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kreu i departamentit të mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ke denoncuar një tjetër skandal të Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Ura e Zall Bastarit e ka marrë lumi edhe pse për ndërtimin e saj u investuan plot 76 milionë lekë.

Më e keqja është se ka vetëm 10 ditë që ura është inaguruar.

Ja çfarë shkruan Malltezi:

Ura Rama-Veliaj style. 76 milione leke perlan deputeti per uren, e inagurojne dhe montojne kasetat me rregji ne bashki, 10 dite me pas uren e merr lumi me gjithe rruge e 3 vjet nuk shihet me kush. Na rrofte fasada!"