JOQ Albania
Home

Pas skandalit korruptiv, ja çfarë bën në burg ish-kryeprokurorja Katica Janeva
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11/09/2019 7:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mediet maqedonase kanë publikuar një foto të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore Janeva është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë.

Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i burgut, Esad Rahiq, në një intervistë mediatike.

Sipas tij, Janeva është vendosur në qeli vetëm me një femër tjetër, pavarësisht se në repartin femëror të Shutkës në një qeli janë vendosur deri me 6 person.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/