JOQ Albania
Home

I dehur “tapë” në timon, eksperti i Kodit Rrugor s’do t’ia dijë për ligje
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30/06/2020 9:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje “e pazakontë” ka ndodhur së fundmi në Shqipëri.

Një ekspert i Kodit Rrugor është arrestuar mbrëmjen e djeshme, pasi ka qenë duke udhëtuar në gjendje të dehur me mjetin e tij.

Mësohet se eksperti me inicialet A.S është vënë në pranga teksa qënë duke udhëtuar në Rrugën e Kombit.

Ai është ndaluar dhe pas testit të alkoolit është arrestuar.