JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

29-vjeçari s’kontrollon shpejtësinë/ Përplas për vdekje babain e tre fëmijëve
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 01/08/2020 8:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Burrel.

Burime nga policia bëjnë me dije se 29-vjeçari me inicialet A. D., ka perplasur me makinën e tij këmbësorin me inicialet D. D., që për shkak të plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21.50, në rrugën "Kuvendi i Dukagjinit".

Drejtuesi i mjetit ndodhet në komisariat ku do pyetet lidhur me rrethanat e ngjarjes.

Ndërsa në redaksinë e JOQ Albania ka shkruar një qytetare e cila rrëfen se shtetasi D.D. që ka humbur jetën është babai i tre fëmijëve dhe shkak për ngjarjen e rëndë u bë shpejtësia me të cilën po udhëtonte shtetasi A.D.

Sipas saj këmbësori është hedhur rreth 20-30 metra larg mjetit për shkak të forcës së përplasjes.

Mesazhi për JOQ Albania:

Shtetasi A. D. ka aksidentuar shtetasin D.D., babain e 3 femijeve ne rrugen "Kuvendi i Dukagjinit". Burrel. Nga shpejtesia e makines nga shoferi kembesori eshte hedhur rreth 20-30 metra larg mjetit.