JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksidentohet rëndë burri me motoçikletë, dergjet i gjakosur në rrugë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01/08/2020 20:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Kamëz. Një qytetar, i cili ishte duke drejtuar një motocikletë është përplasur teksa ka qenë duke lëvizur.

Siç shihet edhe nga pamjet ai ka marrë plagë të shumta dhe është marrë me urgjencë nga ambulanca.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:00 të paradites në afërsi të shkollës Ibrahim Rugova.

Qytetari shkruan:

Bulevardi blu shkolla ibrahim rugova aksidenti ndodhi per fajin e kti ce eshte i shtrir ne tok Ju lutm bej thirrje ce gjith ato ce kan bicikleta motocikleta motorr ju lutem ecni anash dhe mos dilni para makinave se merrni vetn ne qaf flm jeta eshte qef.