JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Bie nga pallati një person në “Astir”, dëshmitari: Ka rënë nga kati 7-të!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01/08/2020 20:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ëhstë shënuar së fundmi në zonën e “Astirit” në Tiranë. Mësohet se një qytetar ka rënë nga lartësia e një pallati.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje dyshohet se ai është rreth moshës 30 vjeç.

Ende nuk dihet gjendja aktuale e personit. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Qytetari shkruan:

Bie nga pallati nje person ne Astir. Nuk esht se kemi shum info Tani e ka Marr ambulanca Po siduket ka Ren nga Kati 7. Ka rreshqitur. Rreth te 30-ave. Ka ndodhur para 10 minutash.