JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Makina përplas rëndë qytetarin, shoferi e lë shtrirë në mes të rrugës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01/08/2020 21:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja.

Siç shihet edhe nga pamjet i aksidentuari ndodhet i shtrirë në rrugë dhe një mjek është duke i dhënë ndihmën e parë.

Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij aktuale.

Një qytetar shkruan:

U aksidentua nje kalimtar dhe drejtusi i mjeti u largua nga vendgjarje duke e len personine te aksidentuar ne rruge. Ne Vlorë.