JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sergio Aguero pendohet për Lamborghinin: Nuk e di pse dreqin e bleva atë makinë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 13/01/2021 13:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka treguar se në garazhin e tij ka një makinë të cilën është penduar që e ka blerë dhe se e përdor shumë pak. Në fakt, nuk bëhet fjalë për një markë dosido, por për një Lamborghini Aventador që kushton 400.000 euro dhe për të cilën sulmuesi argjentinas shprehet se ka bërë vetëm 1200 km në gjashtë vite.

Aguero tregon:

Nuk e di pse dreqin e kam blerë një Lamborghini. Ajo makinë duhet të ketë bërë rreth 1200 km në gjashtë vite. Mezi e përdor dhe prej dy vitesh mendoj për arsyen që e bleva, tani në këtë periudhë e vetmja gjë që bën është të fusë të ftohtin dhe shiu brenda."