JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Djali i vë flakën shtëpisë në Elbasan pas konfliktit, familjarët përfundojnë në spital
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/01/2021 17:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa çaste më parë ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Elbasan, ku një i ri pas një konflikti me familjarët i ka vënë flakën shtëpisë dhe si pasojë prindërit e tij kanë përfunduar në spital të asfiksuar. Vijon...