JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nëna nga Peja: Vajza ka ikur nga shtëpia dhe më nuk është kthyer!
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/02/2021 9:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rastet e zhdukjeve dhe largimit nga shtëpia janë bërë të shpeshta në vendin tonë. Një i tillë ka ndodhur në qytetin e Pejës, transmeton IndeksOnline.

Një nënë ka raportuar se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia me datën 21 shkurt në ora 14:00 dhe ende nuk është kthyer.

Policia bën të ditur se rasti është duke u hetuar.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?