JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shkon me test të falsifikuar të Covid, e zbulon punëtorja e IKSHPK-së
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/02/2021 11:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një punonjëse e IKSHPK-së e po ashtu edhe në laboratorin privat Olive ka raportuar në Polici se ka hasur në një dokument të cilin e prezanton e dyshuara femër kosovare (testi për Covid 19), për të cilin dyshon se ka ndërhyrje dhe është falsifikuar, transmeton IndeksOnline.

Siç njofton policia lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe me vendim të tij rasti shkon në procedurë të rregullt.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?