JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident në “Rrugën e Kombit”/ Makinat bëhen copash, plagosen dy vajza
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 07/04/2021 11:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në "Rrugën e Kombit". Mësohet se dy autovetura janë përplasur me një furgon në segmentin Milot – Rrubik. Shoferja dhe pasagjerja e njërës prej autoveturave janë plagosur dhe janë nisur me urgjencë në spitalin e Rrëshenit ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Furgon dhe njëra autoveturë janë përplasur kokë me kokë, ndërsa është përplasur edhe një tjetër autoveturë. Ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti të trefishtë, por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po kryen ekspertizën.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?